Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ReNew YOU Deep Pore Cleanse – Маска за длабинско чистење на порите

Цена: 70 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 1046 Категорија

Детоксицирачка маска збогатена со Лотосов Цвет, нежно ќе ги извлече нечистотиите, правејќи ја кожата видливо помазна и посветла.

Технологија на течни кристали е користена за да се добие извонредна рехидратантна моќ на оваа маска.

Brand

7thHeaven

Scroll to top