Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Renew you- pro age – маска за лице за баланс на кожата

Цена: 99 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 1048 Категорија

Како втора кожа, оваа текстилна маска со инфузиран Витамин Б5, видливо и брзо хидрира и ја омекнува кожата, го враќа природниот баланс и ги намалува фините линии и брчките.

Текстилот се прилепува на кожата и го оптимизира делувањето на активните компоненти, а лицето се чувствува освежено, ревитализирано и подмладено.

Brand

7thHeaven

Scroll to top