Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Renew you gold eye masks – златна маска за очи

Цена: 155 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 1043 Category:

Освежете ги изморените очи и намалете ги темните кругови околу нив со нашите златни маски за очи.

Со вбризгани екстракти од соја и Коензим Q10. го подобруваат изгледот, помагајќи продукција на колаген и длабинска хидратација на кожата. Лицето ќе ви биде помазно и ќе изгледате посвежо.

Brand

7thHeaven

Scroll to top