Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Крем за лице – Celestial Secret ANESI 50мл.

Цена: 1,800 ден

Најавете се за салонска цена

Тајна родена меѓу ѕвездите, CELESTIAL SECRET, еликсир за подмладување инфузиран со еклсклузивна и уникатна состојка која потекнува од вселената и е постара од 4,5 милијарди години: ЕКСТРАКТ ОД МЕТЕОРИТ

SKU: ANCS02 Category: Tags: , ,

Тајна родена меѓу ѕвездите, CELESTIAL SECRET, еликсир за подмладување инфузиран со еклсклузивна и уникатна состојка која потекнува од вселената и е постара од 4,5 милијарди години: ЕКСТРАКТ ОД МЕТЕОРИТ

Текстура: серум

Благодарејќи на CELESTIAL SECRET, ќе можете во значителна мера да ги менаџирате знаците на стареење на лицето:

  • Зацврстува
  • Заштитува на клеточно ниво
  • Стимулира дефинирање на кератиноцити
  • Зајакнување на бариерата на кожата
  • Помага за згуснување на ткивата на кожата за минимизирање на создавање на брчки

Активни состојки:

  • Екстракт од метеорит
  • 4 драгоцени минерали
  • 2 растителни екстракти
Product Cat

,

Brand

Anesi

Scroll to top