Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за лице – Dermo TENZ 30мл.

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: ANJ01 Категорија Ознаки: , ,

Нова генерација нега на лице која дава моментален лифтинг ефект воедно со длабински anti-age третман

Текстура: гел

  • Моментален затегнувачки и лифтинг ефект на мимичните линии и малите брчки за само 5 минути
  • Затегнување и редефиниција на контурите на лицето
  • Ефикасна деконтракција на кожата и корекција на брчките
  • Моментално зголемување на нивото на хидратација и обезбедување на моментална свежина на изморената кожа

Активни состојки:

  • Kigelia
  • Quilleja
  • Spilantes

Начин на употреба: Наутро и навечер на чисто и тонизирано лице нанесете на лицето и вратот. Идеално за ненесување пред шминка како и за мажи

Product Cat

Brand

Anesi

Scroll to top