Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ANESI 3C Витамин серум за околу очи 10мл.

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена
Свиленкаст серум за околу очи без мирис за осветлување и борба против знаците на стареење
SKU: ANC02 Categories: , Tags: , ,

Погоден за сите типови на кожа и брзо закрепнување на изморените очи. Стем клетки од Орхидеја, Пептиди и Витамин Ц за намалување на брчките, лифтинг на капаците, намалување на подочниците и осветлување на темните кругови.

Се препорачува како продолжена домашна нега на професионалниот третман 3C Glow

Scroll to top