Макадамија Шампон KAYPRO 1000мл
Сподели

Регенеративен шампон со масло од макадамиа за кршлива и чувствителна коса.

Ефикасно дејство за омекнување и осветлување, за здрава и свилено нежна коса. Нежно чисти и се бори против оксидацијата предизвикана од термичките, механичките и стресовите
предизвикани од околината.

Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се плакне

Макадамија Шампон KAYPRO 1000мл
Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.