Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Hyaluronic Шампон KAYPRO 350мл

Цена: 260 ден

Најавете се за салонска цена

Шампон за волумен со хијалуронска киселина за слаба, кршлива коса со недостиг на тело

Шампон за волумен со хијалуронска киселина за слаба, кршлива коса со недостиг на тело

Нежно ја чисти косата, создавајќи ревитализирачка супстанца за да ја пополни и згусне косата и да ја направи повеќе еластична, додавајќи тело и мекост. Заштитува, дава сјај и навлажнува без да додава тежина.

Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се плакне.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top