Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Collagen еликсир KAYPRO 100мл

Цена: 520 ден

Најавете се за салонска цена

Еликсир против стареење на коса со колаген (за стара, порозна, слаба коса)

Product Cat

Brand

Kay Pro

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collagen еликсир KAYPRO 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Collagen еликсир KAYPRO 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top