Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кавијар и кератин ROYAL pearls KAYPRO 30мл

Цена: 590 ден

Најавете се за салонска цена

КЕРАТИН и КАВИЈАР, ВОЛМЕН и СЈАЈ, ефект против наелектризирана коса.

КЕРАТИН и КАВИЈАР, ВОЛМЕН и СЈАЈ, ефект против наелектризирана коса.

Нанесете неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне. Дава волумен, сјај и ја неутрализира разлетаноста на косата. Идеално за секојдневна употреба.

Може да се нанесуваат и на мокра коса за полесно расчешлување.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top