Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Спреј за оштетена коса (не се плакне) Sublime 200мл

Цена: 350 ден

Најавете се за салонска цена

Концентрирана без-масна формула за интензивна нега на ослабната коса, без тело.

SKU: KP102 Категории , , Ознаки: , , ,

Спреј за многу оштетена коса. Идеален за обновување на бланширана и боена коса, што го изгубила сјајот и цврстината. Концентрирана без-масна формула за интензивна нега на ослабната коса, без тело.

Употреба: Нанесете на влажна коса, расчешлајте и исушете. Не се плакне! 

Product Cat

Scroll to top