Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Арган Маска KAYPRO 500мл

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

Хранлива маска со АРГАНОВО, ленено масло и протеини од свила.

Арган Маска со хранливо АРГАНОВО масло, ленено масло и протеини од свила.

Интензивно хидрира, обновува и косата ја прави лесна за расчешлување. Дава еластичност, а косата станува полна со живот.

Product Cat

Brand

Kay Pro

Scroll to top