Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Стајлинг помада LAKME 100мл

Цена: 330 ден

Најавете се за салонска цена

Помада за дефинирање на косата. Го елиминира фриз ефектот.

 

SKU: LS007 Категорија Ознаки: , ,

Помада за дефинирање на косата. Го елиминира фриз ефектот.

Намена: за сите типови коса.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top