Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Стајлинг помада LAKME 100мл

Цена: 330 ден

Најавете се за салонска цена

Помада за дефинирање на косата. Го елиминира фриз ефектот.

 

SKU: LS007 Category: Tags: , ,

Помада за дефинирање на косата. Го елиминира фриз ефектот.

Намена: за сите типови коса.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Стајлинг помада LAKME 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Стајлинг помада LAKME 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top