Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Мат глина за обликување 100мл.

Цена: 380 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC042 Категории , Ознаки: , , ,

Создава волумен и дефиниција што овозможува да се добие дополнителен мат стил, разбушавен и современ изглед.

Употреба: нанесете мала количина на производ на дланката, размачкајте, распределете рамномерно на сувата коса и обликувајте.

Scroll to top