Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Моделирачка црна паста 100мл

Цена: 500 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: BC020 Категории , Ознаки: , , ,

Мека гумена моделирачка, црна паста, богата со таурин, која на косата и дава флексибилност, неверојатен сјај и ја дефинира. Ги покрива белите влакна на природен и дискретен начин. Обезбедува стил и текстура, без да тежи на косата. Лесно се измива со шампон. Не остава траги на перниците и облеката.

Scroll to top