Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон против првут (за масна коса) LAKME 300мл

Цена: 350 ден

Најавете се за салонска цена

чист и здрав скалп без иритации и лупење (прави баланс на скалпот)

Шампон против масен првут кој чисти, регулира и го тонизира скалпот.
Специјално наменет за масна коса. Го елиминира првутот од скалпот. Го спречува повторното појавување.
Благодарејќи на нежнотоо дејство погоден е за секојдневна употреба.
рН неутрален

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Октопирокс™: резулира со чист и здрав скалп без иритации и лупење.
Екстракт од рузмарин: го балансира и кондиционира скалпот.

СПА компоненти:
Вода од Зерматски глечер: вода богата со минерали и елементи во трагови со
деконгестирачки и природни својства кои овозможуваат омекнување и заштита на кожата.
Сладок мирис: мирис од есенцијално масло од рузмарин.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон против првут (за масна коса) LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон против првут (за масна коса) LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top