Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NoOrangeGigs маска (против портокалови тонови) Kaypro 1000мл

Цена: 460 ден

Најавете се за салонска цена

Маска за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Косата лесно се расчешлува!

SKU: KP107 Категории , , Ознаки: , , ,

Маска за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Расчешлува, хидрира и ги отстранува несаканите бакарно-црвени рефлексии, ја прави косата сјајна и мека на допир.

Употреба: нанесете по миењето со шампон од истата линија на влажна коса со соодветни ракавици, по должината и врвовите, оставете да делува неколку минути и добро исплакнете. Да не се корити на бланширана и шатирана коса.

Не го обојува скалпот!

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top