Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ шампон + маска (против портокалови тонови) Kaypro

Цена: 1,250 ден

Најавете се за салонска цена

Третман за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Косата лесно се расчешлува!

Маска + шампон за боена коса со темни тонови (против портокалови нијанси). Расчешлува, хидрира и ги отстранува несаканите бакарно-црвени рефлексии, ја прави косата сјајна, мека на допир.

Употреба: нанесете маска по миењето со шампон од истата линија на влажна коса со соодветни ракавици, по должината и врвовите, оставете да делува неколку минути и добро исплакнете. Да не се користи на бланширана и шатирана коса.

Не го обојува скалпот!

Product Cat

Вие исто така би сакале…

Scroll to top