Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за темелно чистење на скалпот (од силикон и бигор) LAKME 1000мл

Цена: 720 ден

Најавете се за салонска цена

Длабинско чистење (разладувачки ефект на ментол и зелен чај), освежува и ги отстранува остатоците од стајлинг производите и од тврдата вода.

SKU: LT031 Категории , Ознаки: , , ,

Длабинско чистење, освежува и ги отстранува остатоците од стајлинг производите и од тврдата вода.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко
во влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот
баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ. БЕЗ ПЕГ. БЕЗ МИНЕРАЛНИ МАСЛА.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Овошни киселини и зелен чај: Ефикасно ја чистат косата и скалпот. Го измазнуваат влакното.
Ментол: Моментално чувство на свежина.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top