Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

СЕТ: Шампон + Регенератор за одржување на кафени нијанси LAKME 250мл

Цена: 950 ден

Најавете се за салонска цена

микро-пигментација со екстракти од какао за зачувување на кафена боја на коса

 

SKU: LTD03 Категории , Ознаки: , , ,

Формулата на ULTRA BROWN линијата е збогатена со Екстракти од Какао
за да го компензира губитокот на боја. Со користењето на оваа линија ќе го вратите
сјајот и здравјето, како и тоновите на боената коса со кафеави нијанси.
Сетот содржи шампон и маска за коса.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко
во влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација.
Косата го обновува својот баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ, ПЕГ и МИНЕРАЛНИ МАСЛА

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Какао екстракт: Антиоксидант и заштита на влакното, за мека коса со жива боја
Семки од Индиски Гуар: кондиционирање и заштита
Церамиди: обновување на оштетените влакна

Product Cat

,

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top