Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NoYellowGigs шампон (против жолти тонови) Kaypro 1000мл

Цена: 480 ден

Најавете се за салонска цена

Anti-Yellow Шампон за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси)

Шампон за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Специјална формула со виолетов пигмент за потиснување на несаканите жолти рефлексии.

Употреба: нанесете на влажна коса со соодветни ракавици, масирајте, оставете да делува неколку минути и исплакнете. Повторете!

 

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NoYellowGigs шампон (против жолти тонови) Kaypro 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NoYellowGigs шампон (против жолти тонови) Kaypro 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top