Хидратантен кондиционер за Локни LAKME 1000мл

Цена: 890 ден

Најавете се за салонска цена

убаво ги обликува локните и ги прави свилени (ја контролира разлетаноста)

SKU: LT010 Category: Tags: , ,

Ја продолжува дефиницијата на кадриците и ја контролира разлетаноста.

Формулиран со кисела рН вредност за да ги затвори оштетените кутикули.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко во влакното
враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот
баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ, ПЕГ и МИНЕРАЛНИ МАСЛА

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Мед: за еластични, флексибилни кадрици кој долготраат и се полни со живот
Монои де Тахити: за здрава и хидрирана коса.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидратантен кондиционер за Локни LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хидратантен кондиционер за Локни LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top