Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампон за честа употреба (блага формула) LAKME 300мл

Цена: 440 ден

Најавете се за салонска цена

Благ шампон за хидратација и заштита од надворешни влијанија (за секојдневна употреба)

SKU: LT022 Категорија Ознаки: , ,

Без сулфати. Го спречува губењето на влагата и дехидратација.
Ја чува бојата. Има антиоксидантни својства.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино-киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко
во влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот
баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Органски екстракт од акаи: Антиоксидант за здрава коса и скалп.
Хидратантен комплекс од цвекло: Хидратација и
заштита од надворешни влијанија.

Product Cat

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top