Волуменски шампон за тенка и кршлива коса LAKME 300мл

Цена: 340 ден

Најавете се за салонска цена

Ја подигнува косата во коренот. На слабата коса и дава волумен и тело (станува лесна за обликување)

SKU: LT018 Category: Tags: , ,

Длабински исхранува и ја обновува оштетената коса од внатре.
Обезбедува на влакното структурни елементи.

ФОРМУЛА:
WAA™: Природна пченична амино-киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко
во влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација.
Косата го обновува својот баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ, ПЕГ и МИНЕРАЛНИ МАСЛА

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Масло од Абисинија (богато со Омега 3 и 6 масни киселини): косата ги враќа
природните својства: јачина, мекост и сјај. Го подобрува расчешлувањето.
Церамидиден систем за репарација: Го реконструира влакното од внатре.

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Волуменски шампон за тенка и кршлива коса LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Волуменски шампон за тенка и кршлива коса LAKME 300мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top