Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл.

Цена: 430 ден

Најавете се за салонска цена

Третман за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси). Косата лесно се расчешлува!

Идеална за плава, бланширана, сива или коса со руси прамени.

Го минимизира жолтиот пигмент и инстантно и дава свиленкаст изглед, живост и сјај на косата. Ја навлажнува, лесно се расчешлува без да се губи волуменот на косата и прави обвивка на влакното со што не дозволува оштетување и појава на фризз ефект.

Начин на употреба: Нанесете после шампонирање на влажна коса, по должината и врвовите. Измасирајте и расчешлајте. Да не се плакне.

Product Cat

Вие исто така би сакале…

Scroll to top