Хидроген со кавијар и кератин (3%, 6%, 9%, 12%) Kaypro 1000мл

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

уникатна формула со кавијар и кератин (ја пополнува порозната коса)

SKU: CS- Категории: Ознаки: , ,
Сподели
Заздравувачката формула со кавијар и хидроген, го храни влакното и го пополнува со структура.
Лесно се меша и се нанесува за интензивна, сјајна и долготрајна боја.
Хидроген со кавијар и кератин (3%, 6%, 9%, 12%) Kaypro 1000мл
Brand

Kay Pro

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.