Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шпатула за Бланширање LAKME

Цена: 300 ден

Најавете се за салонска цена

Шпатула за прецизно нанесување на бланш (без капење и растекување).

SKU: LA015 Category: Tags: , , ,

Шпатула за прецизно нанесување на бланш (без капење и растекување).

 

БЕСПЛАТНА Обука: Заедно со сетот к.blonde, добивате БЕСПЛАТНА Обука ланширање, шатирање и тонирање).

Резервирајте место на: 02-3109-130 или 076-344-426 (viber)

Brand

Lakme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шпатула за Бланширање LAKME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шпатула за Бланширање LAKME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top