Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чистач на боја за коса (од кожата) 100мл

Цена: 210 ден

Најавете се за салонска цена

ефикасно ја чисти кожата од дамките од боја за коса (нежен и анти-алергенски)

SKU: LM021 Category: Tags: , , ,

Ефикасно ја чисти кожата од дамките од боја за коса.
Безбеден е за кожата, анти-алергенски, без сулфати.

Употреба: нанесете на памукче и исчистете пред
второто миење со шампон.

Product Cat

Brand

Lakme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач на боја за коса (од кожата) 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач на боја за коса (од кожата) 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top