Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

9% хидроген LAKME 1000мл

Цена: 280 ден

Најавете се за салонска цена

за видна промена на бојата, светлува до 3 нијанси

SKU: LM005 Category: Tags: , ,

ПРЕДНОСТИ:
Стабилна формула, што подолго ја одржува концентрацијата на волумен (со пријатен мирис).
Содржи Boswellia, активна состојка што спречува иритација од висока pH средина.

АПЛИКАЦИЈА:

 • 10Vº (3%)
  Осветлување до 1 нијанса.
  Обезбедува максимален интензитет на бојата.
 • 20Vº (6%)
  За покривање на бели влакна.
  Осветлува до 2 нијанси.
 • 30Vº (9%)
  Осветлува до 3 нијанси.
 • 40Vº (12%)
  Осветлува до 4 нијанси.
Product Cat

Brand

Lakme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “9% хидроген LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “9% хидроген LAKME 1000мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top