Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Боја за коса (со низок % амонијак) LAKME 60мл

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

високо-технолошка боја за коса со супериорна покривност

SKU: LC Категорија Ознаки: , ,
LAKME® е високо-технолошка боја за коса со супериорна покривност, интензитет и сјај.
Ниско ниво на амонијак за заштита на балансот на скалпот и здрава и силна коса.
Протеините од соја, ги штитат каналите на влакното за време на боењето.
Со UV заштита, за задржување на интензитетот на бојата.
Пакување: 100мл
Brand

Lakme

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top