Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Боја за коса (со низок % амонијак) LAKME 60мл

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

високо-технолошка боја за коса со супериорна покривност

SKU: LC Category: Tags: , ,
LAKME® е високо-технолошка боја за коса со супериорна покривност, интензитет и сјај.
Ниско ниво на амонијак за заштита на балансот на скалпот и здрава и силна коса.
Протеините од соја, ги штитат каналите на влакното за време на боењето.
Со UV заштита, за задржување на интензитетот на бојата.
Пакување: 100мл
Brand

Lakme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Боја за коса (со низок % амонијак) LAKME 60мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Боја за коса (со низок % амонијак) LAKME 60мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top