Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Хидроген со органски екстракти (6%, 9%, 12%) INSIGHT 1000мл

Цена: 195 ден

Најавете се за салонска цена

развивање на сите микро-пигменти за интензивни тонови (без алергени)

SKU: I030 Категории , Ознаки: , ,
Стабилизиран активатор за боење на коса и бланширање.
Обезбедува идеално равивање на сите микро-пигменти за добивање на интензивни тонови.
БЕЗ АЛЕРГЕНИ!
Концентрации:
20V (6%) – 30V (9%) – 40V (12%)
Brand

Insight

Вие исто така би сакале…

Scroll to top