Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

LIGHTEN UP Осветлувач на врвови KAYPRO 360 мл

Цена: 450 ден

Најавете се за салонска цена

Брзо осветлете ја косата од 3-4 нијанси (не се измива). Со мирис на Банана.

SKU: KP085 Category: Tags: , ,

Осветлете ја косата за 3-4 нијанси за само 5 минути (не се измива):

  1. Нанеси со четка
  2. Испеглај ја косата (170-190°C)

Подготвени сте за излегување!

**Со мирис на банана.

 

Brand

Kay Pro

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIGHTEN UP Осветлувач на врвови KAYPRO 360 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LIGHTEN UP Осветлувач на врвови KAYPRO 360 мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top