Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Боја за коса- тонер за интензивен сјај (без Амонијак)

Цена: 220 ден

Најавете се за салонска цена

супер-сјајна коса со хидро-комплекс за заштита на влакното и масло од јојоба

SKU: GL Category: Tags: , ,

Современа боја за коса (тонер) без Амонијак, од линијата GLOSS (со инфузија на лековити масла). Не ја оштетуваат структурата на косата. Gloss Боите се разликуваат по интензивниот сјај што и го даваат на косата (со хидро-систем за заштита на влакното) и масло од јојоба. Достапна во 53 различни нијанси.

Brand

Lakme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Боја за коса- тонер за интензивен сјај (без Амонијак)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Боја за коса- тонер за интензивен сјај (без Амонијак)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top