Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Бланш за коса (10 тонови) Kaypro ULTRA 500гр

Цена: 630 ден

Најавете се за салонска цена

интензивно избелување на влакното до 10 тонови

SKU: KP108 Категорија Ознаки: ,

Бланш за коса со моќност на осветлување до 10 тона.

Нова формула која не го оштетува влакното.

Scroll to top