Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

БИО Шампон за чувствителен скалп KAYPRO 350мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена
Scroll to top