Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Energy Шампон против Опаѓање KAYPRO 1000мл

Цена: 460 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: KP090 Категории , Ознаки: , ,

Шампон против опаѓање формулиран со екстракти од пимен и елементи во трагови. Го прочистува скалпот, енергизира и тонизира со цел да се спречи опаѓањето и да се стимулира раст на нова коса.

Product Cat

Scroll to top