Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Трака за коса 100% памук

Цена: 260 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6809 Category: Tags: , ,
Product Cat

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Трака за коса 100% памук”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Трака за коса 100% памук”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top