Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за побезболна депилација DEPILEVE 220мл

Цена: 340 ден

Најавете се за салонска цена

се нанесува пред депилација со сите типови на филм восоци (создава бариера меѓу восокот и кожата)

SKU: DEC001 Категорија Ознаки: , , ,

Ново масло со кајсија и камилица. Се нанесува пред депилација со сите типови на Филм восоци.
Ова масло прави бариера меѓу кожата и восокот и значително ја редуцира болката при вадење на восокот.
Нанесете многу мала количина и втријте во кожата. Отстранете го вишокот со хартиено шамивче.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top