Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Гел за пред депилација DEPILEVE 200мл

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

темелно ја чисти кожата, за подобро нанесување на восокот

Гел формула за темелно чистење на восокот и подобра апликација.
Содржи вештерска леска и екстракт од овес. Нанесете пред топол или восок во ленти.

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за пред депилација DEPILEVE 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гел за пред депилација DEPILEVE 200мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top