Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Млеко за чистење по депилација (Економично пакување) DEPILEVE 500мл

Цена: 550 ден

Најавете се за салонска цена

ги отстранува остатоците од восок, ја омекнува и хидрира кожата по депилација

Ги отстранува остатоците од восок, ја омекнува и хидрира кожата по депилација.
Кремастата текстура ја прави кожата мазна и свилено нежна на допир.
Содржи SPF 8 за заштита од сонце на свежо депилираната кожа.
Збогатена со екстракти од невен и овес.

Product Cat

Brand

Depileve

Препорачани производи

Scroll to top