Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ролон против враснати влакна DEPILEVE 10мл

Цена: 195 ден

Најавете се за салонска цена

одличен за третман на проблематични враснати влакна после депилирање и бричење (погоден и за мажи)

SKU: 6228 Категорија Ознаки: , , , ,

Ги третира враснатите влакна и помага во правилен раст, погоден за користење на сите депилирани зони.
Со ролонот се нанесува на депилираната или бричена кожа, на специфичното место, секојдневно, се до повторно израстување на влакната.
Може да го користат и мажи со проблематични враснати влакна после бричење.

Производител: DEPILEVE

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top