Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лосион против враснати влакна DEPILEVE 150мл

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

Економично пакување. Одличен за третман на проблематични враснати влакна после депилирање и бричење (погоден и за мажи)

Ги третира враснатите влакна и помага во правилен раст, погоден за користење на сите депилирани зони.
Со памукче се нанесува на депилираната или бричена кожа секојдневно, се до повторно израстување на влакната.
Може да го користат и мажи со проблематични враснати влакна после бричење.

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top