Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ролон Comfort BLACK Depileve 100гр.

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена

Нова формула на восок на БИО база. Карактеристична елегантна сино-црна боја и кремаста текстура.

SKU: 6156-1 Категории , Ознаки: , ,

Нова формула на восок на БИО база. Карактеристична елегантна сино-црна боја и кремаста текстура. Повеќе наменски восок со максимална лепивост на влакната, но во исто време нежен за кожата.

Предности:

Средна текстура: ниту премногу течен ниту премногу густ, лесно се нанесува, дури и на чувствителна кожа

Без остатоци: високиот квалитет на БИО-смолите му дава на овој восок одлична пластичност и зголемена ефикасност, без притоа да остава остатоци на кожата.

Црна, елегантна боја: овој восок е идеален за машка депилација.

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top