Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Златен патрон DEPILEVE 100гр

Цена: 85 ден

Најавете се за салонска цена

„Оригинална“ рецепта за сите намени.

Восок без парфеми, со ниска точка на топење. Економичен.
Течната формула, ја минимизира употребата на ленти.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: нормална.
Зони: нозе и грб.

Патрон од 100гр

 

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златен патрон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златен патрон DEPILEVE 100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top