Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Бисер патрон DEPILEVE 40гр

Цена: 72 ден

Најавете се за салонска цена

ја смирува чувствителната кожа и ја прави сочна

SKU: 6150 Категории , Ознаки: , ,

Мешавина од екстракт од магнолија и мика.
Ја смирува кожата и ја прави сочна.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: сите типови.
Зони: веѓи и бикини.

Патрон од 40гр

 

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top