Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Стерилизатор со кварц

Цена: 1,250 ден

Најавете се за салонска цена

Стерилизатор со кварц

Уред кој се користи за брза стерилизација на клешти и други метални алатки и елементи. Внатре во стерилизаторот има специјални топчиња кои ги држат алатите во саканата положба и овозможуваат стерилизација на висока температура.

Сетот вклучува:
– уред
– топчиња
– инструкции
– гаранција

Технички податоци:
– напон 220-240 V / 50-60 Hz
– моќност 100 W
– висина 15cm, ширина на основата 15cm
– внатрешни димензии: висина 7,5 cm, дијаметар 4,5 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top