Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Дифузер за фен Универзален

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена

широка површина за издувување на воздухот (за уредни локни)

SKU: ET002 Категории , Ознаки: , ,

Упатство за употреба: се монтира на отворот на фенот, за дифузно

распределување на струењето на воздухот.

Scroll to top