Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Фигаро за коса (керамика) со заштитна штипка и термо регулатор MP Hair

Цена: 1,600 ден

Најавете се за салонска цена

прецизно фигаро со фиксатор (за цврсти и правилни локни)

SKU: MP013 Categories: , Tags: , ,

Упатство за употреба: Вклучете ја во струја и подесете ја температурата.

Работете по секции на косата. Да се обрне внимание да не доаѓа до предолго

изложување на косата на топлина, за да не се исуши влакното.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фигаро за коса (керамика) со заштитна штипка и термо регулатор MP Hair”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Фигаро за коса (керамика) со заштитна штипка и термо регулатор MP Hair”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top