Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Заштитни ракавици за фигаро (термо-изолатор) CROC x 1

Цена: 200 ден

Најавете се за салонска цена

тенки, лесни заштитни ракавици за виткање на коса

За безгрижна работа со фигаро и поголема флексибилност при виткање.

Ја зголемува прецизноста и заштедувате на време.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Заштитни ракавици за фигаро (термо-изолатор) CROC x 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Заштитни ракавици за фигаро (термо-изолатор) CROC x 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top