Фигаро со четка (титаниум) BaByliss PRO 19мм

тесна титаниумска четка за виткање со 2 нивоа на јачина

SKU: 2676TTE Categories: , Tags: , , ,
Сподели

Употреба: Се препорачува да се употребува на влажна, претходно сушена миена коса.

Може да се користи и на сува коса за корекција на четкањето.

Четката има 3 позиции:

 

    https://www.depileve.mk/wp/wp-admin/profile.php

  1. 0 (исклучено)
  2. I (средно дување)
  3. II (силно дување)

 

Работете по секции не поголеми од 2cm. и што е можно поизедначени.

Секогаш работете од коренот кон врвовите.

Полека лизгајте ја четката по должина на секцијата.

 

Фигаро со четка (титаниум) BaByliss PRO 19мм
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.